preklady plzen

Překlady, které je radost číst

napište nám: lingo@ lingo.cz , nebo přijďte osobně: Skupova 490/24, Plzeň - Bory

Překlady a tlumočení

cislo

Kvalitní písemné překlady z vašeho oboru

Máme patnáct let zkušeností s odbornými překlady z mnoha oborů. Každý dokument překládá zkušený a prověřený překladatel, který perfektně ovládá daný jazyk a navíc se dokonale orientuje v překládaném oboru. Nejčastěji se jedná o odborné překlady z oblasti: strojírenství, IT, stavebnictví, práva, ekonomie, financí, marketingu ... Překládáme rozsáhlé manuály a příručky včetně kompeltní grafické úpravy a předtiskové kontroly.

cislo

Soudně ověřené překlady

Zajistíme vám tzv. soudně ověřený překlad, který pravděpodobně potřebujete pro oficiální použití na úřadech. Soudně ověřený překlad provádí překladatel, který má oprávnění opatřit překlad tlumočnickou doložou s kulatým razítkem. Takový překlad má pak stejnou platnost jako samotný originál.

cislo

Tlumočnické služby

Poskytujeme jak konsekutivní (doprovodné) tlumočení, které využijete např. při obchodní schůzce, ale také simultání tlumočení, se kterým se setkáte nejčastěji na tlumočení nejrůznějších kongresů a větších veřejných akcích. Naše společnost vám vždy zajistí, profesionální tlumočnický servis.

mapa
galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie